• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Сенди Лојд 'Патување до Пугет звук' платно уметност

Сенди Лојд 'Патување до Пугет звук' платно уметност

 
DEN 3.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Уметник : Sandy Lloyds Ubject : Transport Style : Nautical Product Тип : Галерија обвиткано платно уметност Ова подготвено за виси, уметничко дело завиткано од галерија има приказ на брод на море. Ние веруваме дека секој клиент и проект е различен и треба да се третираат на тој начин. Прелистајте ги нашите слики за да видите широк спектар на стилови и категории што ги нудиме од традиционална до современа, вклучително и украсена уметност. Прелистајте ги нашите слики за да видите широк спектар на стилови и категории што ги нудиме од традиционална до современа, вклучително и украсена уметност. Со асортиман на големини и стилови, како што се врамени, изменети врамени, панел, алуминиум, дрво, платно или други медиуми, нашата уметност сигурно ќе донесе возбуда во која било област од вашиот дом.000 слики во нашата колекција, Светската уметничка група ја заработи својата ellвездена репутација создавајќи убав, уникатен, висококвалитетен wallиден декор. Ова е партнерство каде нашите клиенти доаѓаат на прво место. Giclee (Jee-Clay) е напреден процес на печатење за создавање високо квалитетни репродукции на ликовна уметност. Завитката со галерија е метод за истегнување на платното на уметникот, така што платното се обвиткува околу страните и е обезбедена скриена, дрвена рамка. Остварливата извонредност што ја дозволува печатењето на Giclee ја прави репродукцијата практично разликува од оригиналното парче. Ние веруваме дека секој клиент и проект е различен и треба да се третираат на тој начин. Истакнати бои : тен, бела, светло сина, сина, сива, кафеава, црна со над 70. Резултатот е широко прифаќање на Giclee од галерии, музеи и приватни колекционери. Од спалната соба, до дневната соба, па дури и канцеларијата, ликовната уметност на трговската марка прави професионално рачно изработена, подготвена да виси wallиден декор што ќе се восхитува на наредните години! Со над 70. Ова е партнерство каде нашите клиенти доаѓаат на прво место.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ