• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Skechers Men's After Memory Memory Fit Cross Обука за атлетски чевли

Skechers Men's After Memory Memory Fit Cross Обука за атлетски чевли

 
DEN 639.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Вистинска класика станува уште подобро со машките Skechers по Burn - Memory Fit Shoe. Нежните кожа, синтетичка и мрежна ткаенина горната во чипка на атлетски спортски патика за обука со акценти за шиење и преклопување. Меморија за пена во меморија, artus-lyte ѓон. Мазна кожа горната. Лесно текстурирани трајни синтетички преклопувања. Меша ткаенина предни и странични панели за ефект на ладење. Лета за атлетски спортски дизајн на патики за обука. Акценти за шиење. Засилени синтетички преклопувања на пети и пета. Детали за перфорација на предните и страни. Лого на страната. Чипка нанапред со метален горен очен. Подготвена јака и јазик. Поставување на чевли со мека ткаенина. Мемориска пена со целосна должина удобна инзола. Артику-лит шок апсорбира поддржувачка флексибилна мида. Флексибилна гума со висока влечење на влечење. 1 1/2 инчи изграден во пета.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ