• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Трговска марка ликовна уметност „Детифос“ платно уметност од Филип Саин-лауд

Трговска марка ликовна уметност „Детифос“ платно уметност од Филип Саин-лауд

 
DEN 1530.08

Количина на стоки
Достапно на барање

Подготвени да се претставиме со презентација на безжични во различни големини, трговска марка ликовна уметност „Детифос“ платно уметност од Филип Саинте-ладил : Уметник : Филип Саинте-ладил. Тема : Сценски и пејзажи. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галеријата завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие рамката. Овозможува необична презентација на готовиот сликар.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ