• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
MLBT метеж и WI

MLBT метеж и WI

 
DEN 272.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Astros MLBT3420 Hustle и Wi бесплатен превоз на нарачки над 35 американски долари на фан -продавницата од Fanatics. Увезени. Официјално лиценциран. Бренд : Величествено. Машинско миење, суво суво на ниско ниво. Јака без ознака. Графики за печатење на екран. Заоблен полите на капчињата. Материјал : 100% памук. Моделот на вратоврска варира на секоја ставка. Лажички врат. Краток ракав.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ