• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Aire Balance Pad - розова

Aire Balance Pad - розова

 
DEN 11199.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Елитата на Balance Balance Pad има посебна текстура на вафли, што ја прави оваа подлога отпорна на лизгање за да ве одржи на место за време на вашите вежби за обука на рамнотежа. Елитата на подлогата за рамнотежа е одлична за рамнотежа, мобилност, постојана стабилност и обука на моторни вештини, подобрување на стабилноста на зглобовите преку умерена нестабилност. Достапно во две бои, продадени одделно. Вклучува бесплатен водич за вежбање за преземање. Текстура на вафли без лизгање. Ја подобрува стабилноста на зглобовите со текот на времето. Достапно во две бои. Водич за вежбање за преземање.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ