• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Перница со луксузно фрлање 24in 24in

Перница со луксузно фрлање 24in 24in

 
DEN 287.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Ehance вашиот дом за дома со додавање на допир на елеганција со овој дизајнер касписки брзање луксузен фрлање перница. Ткаенината на оваа трендовски перница е мешавина од полиестер. *Бои : кафеава, сина, сива *ткаенина Потекло : Соединетите држави. Перници се рака *Двокреветна перница *Невидливо куќиште за патент за прилагоден изглед *Сите шевови се над-заклучени и зашиени за професионална завршница *Поставувањето на моделот може да варира малку *Мерењата на перници се цвест од внатрешната *перници вклучуваат ** хипоалергичен Долу алтернативно вметнување полифил *Препорачано чисто чисто *Содржина на ткаенина : 100% полиестер *Фламбилноста : CAL 117-2013, NFPA 260, UFAC I во форма на луксузна фрлање перница 24in x 24in.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ