• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Чорап на глуждот Luks® женски пар

Чорап на глуждот Luks® женски пар

 
DEN 1.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Дајте им на нозете удобност и поддршка што ја заслужуваат со Muk Luks® Women'sенски 6 пар пакети за глуждот. Овие весело дизајнирани чорапи се преполни со забавни опции за боја и шема за да можете да се изразите колку што сакате! Поддршката на Arch и Instep ќе помогне во олеснување на уморните мускули додека совршено се формирате на нозе. Машинско миење ладно. Не-хлор белило кога е потребно. Сув рамен. Увезени. -70% рециклиран полиестер, 28% полиестер, 2% спандекс плетен -арх/инсеп -поддршка -многу опции за модели -Повлечете ја големината. Поддршка за лак/Instep. Повеќекратни обрасци. Удобно вклопување.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ