• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Јакна за машка мека

Јакна за машка мека

 
DEN 959.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Оваа јакна со меки на руно со средна тежина ќе стане главен во вашата гардероба оваа сезона. Одлично за трчање и подготвено за каква било промена на ветерот. Се одликува со мека школка отпорна на вода и ветер за да ве задржи заштитена и суво, а поставата на руно ќе ве задржи топло и пријатно. Лесна грижа. Машинско миење. Подготвено руно. Отпорен на вода и ветер. Зиперски џебови.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ