• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Тоскана од лесни улични сандали со клин Росмунда

Тоскана од лесни улични сандали со клин Росмунда

 
DEN 324.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Изработена во Италија, Росмунда од Тоскана од Лесна улица има шармантен украс што ве поврзува со допир на мода и удобност. Еластичниот опсег ќе го обезбеди тоа сопствено вклопување што го баравте. Росумунда има амортизирана влошка и лесен клин. 2 1/2 "клин -пета. Дарежливо постепено стапало. Орнамент и истегнување за вклопување. Заоблен отворен пети. Лесен клин на единицата.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ