• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Улица сусам улица крзнени пријатели Елмо и кученце дете сет, утешител, врвен лист, вграден лист, перница

Улица сусам улица крзнени пријатели Елмо и кученце дете сет, утешител, врвен лист, вграден лист, перница

 
DEN 591.20

Количина на стоки
Достапно на барање

Дојдете и играјте, сè е А-Океј на улицата „Сесам“ со Елмо и неговото ново кутре танго! Поставениот кревет со 4 парчиња дете од 4 парчиња, вклучува удобник (42 "x 57 "), вграден долен лист (28 "x 52 " x 8 "), рамен горниот лист (45 " x 60 ") , и реверзибилна перница (20 "x 30 "). Сè што ќе ви треба за координиран изглед! Комформот го карактеризира Елмо шетајќи го своето ново посвоено кученце танго низ паркот во нијанси на црвена, светло сина, зелена и тен; до цврсто светло сина боја. И двата чаршафи се цврсто светло сина, а перницата се одликува со елмо со танго на предната и елмо, Гровер и танго на задниот дел. Направени од супер меки 100% полиестерски ткаенини и се машини што се перат за лесна нега. Совршен избор и за мали и девојчиња мали деца. Овој комплет за кревет од 4 парчиња дете вклучува утешител, вграден долен лист, рамен горниот лист и реверзибилна перница . Симпатична Елмо, Гровер и Кученце Танго се прикажани во светло сина, црвена и зелена. Мерки 28 "x x x x x x 52 "x 8" и одговара на душек за креветчиња со стандардна големина/дете.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ