• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Начин да се слави детето Ноќта на вештерките женски непроaирни детски модни хулахопки црни

Начин да се слави детето Ноќта на вештерките женски непроaирни детски модни хулахопки црни

 
DEN 703.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Добијте пар хулахопки кои се во чекор со вашето малечко и зграпчете пакет од нашиот пат да ги прославиме непроирните хулахопки на девојчињата за Ноќта на вештерките. Стилски и разноврсен, овие детски чорапи се совршено слојно парче со здолништа и фустани. Тие се идеални за секојдневно носење и можат да се носат од училиште до балетскиот рецитал, па дури и со костум за Ноќта на вештерките за забава! Начин да ги прославите непроaирните хулахопки на девојчињата за Ноќта на вештерките, црни, мали : детски непроирни подножје. Достапно во големини на девојчиња мали, средни и големи. Истегната најлонска ткаенина е лесна за носење и удобна. Технологијата со голема јачина ги прави совршени за едногодишно носење. Координира со други парчиња костуми и додатоци на нашиот начин да ја прославиме колекцијата на Ноќта на вештерките.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ