• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Без граници јуниори плус ребрести кардиган со аспиратор FAU Sherpa

Без граници јуниори плус ребрести кардиган со аспиратор FAU Sherpa

 
DEN 0.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Кога се бара пријатна, не гледајте подалеку од џемперот со кардиган со аспиратор. Одликувајќи се со подолга должина, меко чувство и факс-аспиратор, овој џемпер е слој за loveубов. Од работа до игра, овој разноврсен стил може да го стори сето тоа. Исклучиво на. Материјал : 97% полиестер/3% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’11 ”и носи големина 1x. ФИТ : Опуштено. Тежина : Средна тежина. Затворање : Дизајн на отворено. Ракави : Долго. Ockебови : Две предни џебови. Карактеристики : приложена аспиратор со ладилница на Шерпа; ребрести текстура; меко чувство; подолга должина. Ребрестиот кардиган џемпер со аспиратор за плус големина јуниори од без граници.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ