• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Краток преглед на боксерот за половината ComfortSoft, + бонус

Краток преглед на боксерот за половината ComfortSoft, + бонус

 
DEN 255.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Hanes Boys Tagless Boxer Briefs14 Value Pack Tagless - no scratchy labels Cool Comfort Fabric keeps moisture away Comfort Soft Waistband - fabric covered design to eliminate pinching and binding Machine washable Available in assorted colors - colors and patterns may vary per package Style B75 P14 These Hanes Boys Tagless Boxer Briefs are made with our Cool Удобна ткаенина што ќе ја задржи влагата. Обезбедената ткаенина од удобност, ја елиминира стискањето и врзувањето за целата дневна удобност.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ