• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Нема граници за сите родови кратки ракави со цевки од рингер, машка големина XS-3XL

Нема граници за сите родови кратки ракави со цевки од рингер, машка големина XS-3XL

 
DEN 1.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Вашите секојдневни основи добиваат забавно ажурирање со ова лежено цевководно рингер од без граници. Одликувајќи се со тренд ретро стајлинг, супер-мека измиена ткаенина и цврсти или графички опции, оваа маичка лесно се спарува со фармерките, џогерите и шорцевите за изглед подготвен за викенд или стил на дневна работа. Исклучиво на. Увезени. Машина за перење. 100% BCI памук. Двојно цевководен ракав. Детали за рингер за контраст.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ