• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
ЕВ од Елен Дегенерес срцева лепенка за бомбардери жени

ЕВ од Елен Дегенерес срцева лепенка за бомбардери жени

 
DEN 247.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Класична и пријатна, оваа бомбашка јакна од EV1 е суштински додаток на вашиот плакарот за ладно време. Направено е од мека мешавина од памук и е обложена со четкано руно за дополнителна топлина. Предното затворање на предното копче обезбедува прилагодено вклопување и вклучува јака, манжетни за ракави и полите се сите ребра и шарени за таа класична бомбардерска силуета. Два пригодни странични џебови ја комплетираат јакна од руно, која е достапна во разновидни бои. Јакна за бомбардери за жени EV1 : 60% памук, 40% Полиестербомбер јакни плетено со четкано руно лангирелаксиран фитрхарт Апликација на предниот дел од предниот дел на предниот дел на предниот дел на Кловеронг, со ракави, шарени манжетни, јака и hemtwo странични џебови што можат да се водат во асортиман во боја на бои во внатрешноста, машината за миење ладно , нежен циклус, само белило што не е хлор кога е потребно, да се намали сувото на ниско ниво, да се отстрани навремено, топлото железо доколку е потребно, не пеглајте на декорацијата.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ