• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Белини гроздобер боемски килим, светло портокалова сина боја, 5ft - 3in 7ft - 6in килим на област

Белини гроздобер боемски килим, светло портокалова сина боја, 5ft - 3in 7ft - 6in килим на област

 
DEN 1835.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Од раздвижен пазар на зачини во пладневното прикажување до приморска вила, испружена во златна сончева светлина; едниот се транспортира. . Исток се среќава на запад, Топло се среќава со кул во шармантно мешана поларитет што е колекцијата Белини. Топли зачини и ладен камен со индиго, небесно сино и крем коегзистираат течно во миења од мешана боја што донесуваат примамлива длабочина и стари патина на секој дизајн. Белини е изработен контраст за хармоничниот дом. Енергијата ја разоткри изградбата. Направено од полипропилен / полиестер. Идеално сместување во просторијата вклучува дневна соба, трпезарија, канцеларија, фоаје/влез, спална соба. Направено во Турција. Ние не препорачуваме да користите вакуумска лента за тепачки на килим; За мали излевања или дамки, користете топла вода и размачкана. Проверете ја етикетата за нега за какви било дополнителни упатства.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ