• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Електричен керамички десктоп фенер со слободен камин, сина боја

Електричен керамички десктоп фенер со слободен камин, сина боја

 
DEN 1.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Електричен керамички керамички керамички PTC Fastern Fastren, Blue има исклучителен и компактен изглед. Доаѓа со лесно носење користејќи го горниот преносен прстен. Реалниот пламен обезбедува декоративен визуелен празник со температури на затоплување, одлично за секоја биро или мала површина. Прегревањето и врвот на безбедносното исклучување обезбедуваат безбедно искуство за употреба. 8-часовниот одмор е добар амбиент избегнува да се грижи за заборавеното исклучување. Ова е мора да има грејач камин за секој дом создава пријатна и естетска атмосфера. Wewarm Electric Ceramic PTC Desktop Flater Fastren, сини карактеристики со 3 D LED реален ефект на пламен и прекрасниот реален танцувачки пламен и дизајнот на горење на дневникот го прават ефектот на вистинскиот пламен на камин, што може да ја разубави вашата соба кога уживате во затоплувањето. Ефектот на пламенот може да се контролира независно без греење и има 2 осветленост на ефектот на пламенот. Компактниот грејач на камин има различно поставување на температурата од 59 ° F до 95 ° F што ја одржува најудобната температура. Исто така, се одликува со поставување паметен тајмер од 1 до 8 часа што избегнува да се грижите за заборавеното исклучување. Можете рачно да го вклучите/исклучите пламенот, да поставите температура, да ги прилагодите термостатот и тајмерот со копчињата за притискање на панелот, а исто така достапно за употреба на далечински управувач како поудобно. Овој камин има заштита од врвови и прегревање, веднаш ќе се исклучи кога ќе се исфрли, совршено за куќи со деца и миленичиња. Заштитата на прегревањето автоматски ќе го исклучи грејачот кога ќе се прегрее електричниот грејач. Тоа е со мала димензија од 6,40 "(L) x 6,40" (W) X12.60 "(H) и со преносен прстен на врвот, со што е лесно да се носи наоколу.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ