• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Студените индустрии Златни и зелени омбре ленти Геометриска апстракција на платно wallидна уметност, 30, дизајн од Ени Ворен

Студените индустрии Златни и зелени омбре ленти Геометриска апстракција на платно wallидна уметност, 30, дизајн од Ени Ворен

 
DEN 639.68

Количина на стоки
Достапно на барање

Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди. Ние печатиме со високо квалитетни мастила и платно, а потоа исечете ја раката и ја истегнуваме над дрвена рамка дебела 1,5 инчи. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Димензии : 30 x 1,5 x 30 инчи. Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди. Ние печатиме со висококвалитетни мастила и платно, а потоа исечете ја раката и ја истегнуваме над дрвена рамка дебела 1,5 инчи . Подготвени за виси - Не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн од Ени Ворен.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ