• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Чудо нација бебе и дете момче со долги ракави, памучни пижами, сет од 4 парчиња, големина 12м-5Т

Чудо нација бебе и дете момче со долги ракави, памучни пижами, сет од 4 парчиња, големина 12м-5Т

 
DEN 0.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Ноќ, ноќно спиење тесно! Вашето момче или момче за дете може да добие ажурирање на облека за спиење со оваа симпатична четири-парчиња пижама поставена од Wonder Nation. Изработено во супер-мек памук, со привлечен и затегнат вклопување за удобност и безбедност, овие пижами исто така можат да се мешаат и да се совпаѓаат со супер симпатичен изглед на спиење. Исклучиво на. Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : два врвови на пижами и два пара панталони од пижама. Врвни карактеристики : опремени; екипаж; стил на пуловер; долги ракави; Еден графички и еден стил на печатење. Карактеристики на панталони : опремени; Засилена нога; влечење на стајлинг; еластична лента за половината; печатење на сите; Опремени манжетни. Забелешка : 100% памучни пижами не се ретарданти на пламен и треба да се вклопат. Пијама со долги ракави со 4 парчиња сет за момчиња од Wonder Nation.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ