• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Трансферент на Thumbrintz

Трансферент на Thumbrintz

 
DEN 3.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Овој килим е одличен за кујна, кревет и бања. Thumbrintz Transgerness 1 килим, 22,5 "x 37" : Прекрасна уметност од Меган Мегер создава геометриски дизајн во повеќе бои за овој печатен ткаен килим. Килимот е ткаен, зашиен и отпечатен. Направено од 100 проценти полиестер, килимот е издржлив и има природно отпорни на временски услови. Дизајн на текстура на ткаење во ткаенината додава димензија на уметноста. Одлично за кујна, кревет и бања. Машинско миење, ладна вода, благ детергент, лежејте рамно на суво.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ