• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Мизуно Млади Напредна Франшиза Бејзбол Штипки

Мизуно Млади Напредна Франшиза Бејзбол Штипки

 
DEN 0.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Висока крајна гумена обликувана опција погодна за сите типови на терен, истовремено нудејќи среден ѓон со целосна должина за зголемена удобност и издржливост. мизуно Е Јапонска компанија за спортска опрема и спортска облека, основана во Осака во 1906 година. Среден ѓон со целосна должина : амортизација Од Пета до пети за крајна удобност. Гумени Столпчиња : Обезбедува удобност и издржливост за сите типови на терен.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ