• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Машки Обичен Контраст Лента Сплис Краток Ракав Копче Сврти Надолу Јака Кошула

Машки Обичен Контраст Лента Сплис Краток Ракав Копче Сврти Надолу Јака Кошула

 
DEN 0.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Машка Лежерна Контрастна Лента Сплетка Кошула Со Кратки Ракави Со Копче За Јака Со Свртување Надолу Можеме да гарантираме дека целокупниот стил прикажан на фотографијата е точен, но може да има разлики во тоа како се појавува стилот за време на абењето. Ова зависи од други физички променливи, на пр.лична големина на телото, обликот на телото, пропорцијата на екстремитетите, висината итн. Специфики на предметот : Сезона : Цела сезона Пол : Мажи Материјал : Памучна Декорација : Лента/Должина На Блуза Со Копчиња : Редовна Должина На Ракавот : Кратка Јака : Тип На Шема На Јака Со Превртување : Стил На Спојување На Контрастни Ленти : Секојдневно / Секојдневно што добивате : 1 Х Машка Кошула Карактеристика : л Специјален Спој На Контрастна Лента/дизајн на Копчиња л изработен Е од висококвалитетни материјали, издржлив за вашето секојдневно носење! л ова е одличен подарок за вашите љубовници или за себе. л Краток Ракав, Јака Надолу Л Погоден За Дневен/Секојдневен изглед Забелешка : Поради можните физички разлики помеѓу различните монитори, фотографијата на производот е само илустративна и можеби не ја одразува точно вистинската боја на примениот предмет. Големина Биста Должина НА Рамениот Ракав XL 128cm/50.39" 51cm/20.08" 24cm/9.45" 77cm/30.31" Големина : XL Биста : 128cm/50.39" Рамо : 51cm/20.08" Ракав : 24cm/9.45" Должина : 77cm/30.31" Машка Обична Контрастна Лента сплајс Краток Ракав КОПЧЕ СВРТИ надолу јака кошула.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ