• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Шампион Платина Моќ Свеќичка-RC7PYCB Одговара изберете: 1998-HONDA CIVIC, 2011-CHEVROLET КРУЗ

Шампион Платина Моќ Свеќичка-RC7PYCB Одговара изберете: 1998-HONDA CIVIC, 2011-CHEVROLET КРУЗ

 
DEN 1332.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Шампион Платина Моќ свеќички испорача моќни перформанси. Изработена од ексклузивна Легура Активна На Топлина, централната електрода со ситна жица и електродата За заземјување V-исечена обезбедува остар фокус на искра. Шампион Платина Моќ Свеќичка - RC7 PYCB Одговара Изберете : 2006-2011 ХОНДА ГРАЃАНСКИ 4 Цил 1,8 Л 2011-2015 ШЕВРОЛЕТ КРУЗ 4 Цил 1,4 Л 2001-2005 ХОНДА ГРАЃАНСКИ 4 Цил 1,7 Л 2015-2021 ШЕВРОЛЕТ ТРАКС 4 Цил 1,4 Л 2013-2021 БУИК бис 4 Цил 1,4 Л 1998-2000 хонда цивик 4 цил 1,6 Л 2016 ШЕВРОЛЕТ КРУЗ ОГРАНИЧЕН 4 ЦИЛ 1,4 Л 2016-2018 Шевролет СОНИК 4 ЦИЛ 1,8 Л 2012-2015,2019-2020 ШЕВРОЛЕТ СОНИК 4 цил 1,4 Л 2003-2006 ВОЛВО xc90 5 Cyl 2.5 l 2003-2007 volvo xc70 5 CYL 2.5 L 1998-2003,2005,2007 VOLVO V70 5 Cyl 2.4 L 2005-2008 AUDI A6 6 Cyl 3.1 L 2001-2003 VOLVO S60 5 cyl 2.4 L 1998-2000 VOLVO с70 5 Цил 2,4 Л 2005-2006 Волво с80 5 цил 2,5 Л 2004.2006 ВОЛВО В70 5 ЦИЛ 2,5 Л 2002-2004 Волво С80 6 ЦИЛ 2,9 Л 1997 Волво 850 5 ЦИЛ 2,4 Л 2005-2009 ауди А4 6 Цил 3,1 Л 2000-2004 Волво С40 4 ЦИЛ 2 Л 1999-2000,2004 ВОЛВО Ц70 5 ЦИЛ 2.4 Л 1994-1996 ВОЛВО 850 5 Цил 2.3 Л 1998 ВОЛВО С90 6 Цил 2.9 Л 2007-2008 АУДИ РС4 8 ЦИЛ 4.2 Л И Повеќе - ДОДАДЕТЕ ГО ВАШЕТО ВОЗИЛО ВО НАШИОТ ДОДАТОК ЗА ВКЛОПУВАЊЕ ЗА ДА ПРОВЕРИТЕ.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ