• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Класичен Кадифе Мери Џејнс во Морнарицата

Класичен Кадифе Мери Џејнс во Морнарицата

 
DEN 1.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Девојките ќе ги обожаваат нашите безвременски чевли на Мери Јапеејн од childrenchic®. Рачно изработени Во Шпанија со тенки прилагодливи ремени velcro® за удобно универзално вклопување и лесно за малите да се стават на себе. Издржливиот гумен ѓон што не се лизга додава удобност и безбедност. Тие се одобрени од мама и девојка и совршени за никогаш да не завршат шик вртења.*Одговара на мали. Препорачуваме да нарачате една големина за удобно вклопување ЕЛЕГАНЦИЈА и РАЗНОВРСНОСТ : Класични станови На Мери Јапеејн со ремени за куки и јамки, изработени од ексклузивен и удобен кадифе, достапни во софистицирани бои што одговараат на што било. Препорачуваме да нарачате една големина за удобно вклопување. ОТПОРЕН и ИЗДРЖЛИВ : Изработен со висококвалитетни материјали за чевли кои ќе траат и ќе останат да изгледаат нови. ЛЕСНО СЕ ОБЛЕКУВА И РАЗНОВРСНО : Вашето малечко лесно може да ги облече самостојно, а нивните ремени за кука и јамка ќе се погрижат чевлите да останат вклучени! Летни или зимски чевли погодни за училиште, пешачење, скокање, патување и најмногу внатрешно и надворешно секојдневно носење воопшто. Совршен за велигденски, божиќни или роденденски забави. УДОБНОСТ и БЕЗБЕДНОСТ : избравме нелизгав и флексибилен ѓон ТПУ (безбеден и без мирис) за да го заштитиме вашето мало дете кога оди или трча со таков пар симпатични чевли за девојки. Меките, мазни ентериери со удобни влошки даваат дополнителен слој на перница и ќе направат вашата девојка да се чувствува како да оди по облаците. ИЗРАБОТЕН ВО ШПАНИЈА, КЛАСИЧЕН ЕВРОПСКИ ДИЗАЈН : Рачно избран од ексклузивни, независни Европски дизајнери. Исчистете го местото со влажна крпа и чувајте го на суво место. Ве молиме измерете ја должината на стапалото на вашата девојка и споредете ја со табелата со големини пред да нарачате.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ