• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
ЈТЕ Управувачот Вратоврска Прачка Крајот Одговара избери: 1995 - НИСАН КАМИОН, 1993-НИСАН Д21

ЈТЕ Управувачот Вратоврска Прачка Крајот Одговара избери: 1995 - НИСАН КАМИОН, 1993-НИСАН Д21

 
DEN 1749.12

Количина на стоки
Достапно на барање

Trw управувачот вратоврска крајот е изградена репутација во автомобилската индустрија за квалитет и изработка. Ние произведуваме крајот на вратоврската прачка за речиси секој автомобил на патот денес. Trw крајот на управувачката шипка е достапен за употреба на пат и надвор од патот и е дизајниран за сите временски услови. Trw JTE830 Крајот Вратоврска Прачка Одговара Изберете : 1991-1992,1995-1997 НИСАН КАМИОН 1986-1990,1993-1994 NISSAN D21 1987,1989-1995 NISSAN PATHFINDER 1988 NISSAN PATHFINDER 6 Cyl 3 L и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите .


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ