• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Женски Летни Кошули Дозвола под 10.00 Женска Мода Елегантен Цветен Цвет Печатење Пуловер Копче Секојдневен Долен Врв

Женски Летни Кошули Дозвола под 10.00 Женска Мода Елегантен Цветен Цвет Печатење Пуловер Копче Секојдневен Долен Врв

 
DEN 319.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Женска Мода Елегантен Цветен Цвет Печатење Пуловер Копче Секојдневен Долен Горен Делкарактеристики : Удобна и дише ткаенина, мека. Креативен дизајн за печатење Пар со панталони, хулахопки или фармерки за да создадете секојдневен и модерен изглед, погоден за пролет и лето можете да го носите на празнични забави за да изгледате уште подобро. Тоа е многу мода и ве прави толку убавина.Сезона : Сите Сезонски Пол : Женски Повод : Секојдневен Материјал : Полиестерстил : Обична Должина : Редовна Вклопување : одговара на големината Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување или Сушење На Линија што добивате : 1xwomenени Со Големина : S Големина. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 100см/39.37 "Должина : 71см/27.95". Големина : М Големина. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 106см/41.73 "Должина : 72см/28.35". Големина : Л Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 112см/44.09 "Должина : 73см/28.74". Големина : XL Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 118см/46.46 "Должина : 74см/29.13". Големина : XXL Големина. : ХХ-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 124см/48.82 "Должина : 75см/29.53". Големина : ХХХЛ Големина. : ХХХ-Големи САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Биста : 130см/51.18 "Должина : 76см/29.92". Големина : XXXXL Големина. : ХХХХ-Големи САД : 16 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 20 ЕУ : 46 Биста : 136см/53.54 "Должина : 77см/30.31". Големина : ХХХХХХЛ Големина. : XXXXX-Големи САД : 18 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 22 ЕУ : 48 Биста : 142cm/55.91 "Должина : 78cm/30.71" жените дозвола под 1 10. Женски Летни Кошули Дозвола под 10.00 Женска Мода Елегантен Цветен Цвет Печатење Пуловер Копче Секојдневен Долен Врв. Летен Клиренс. Женски Кошули под 5 долари. Дозвола Облека под 5.00.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ