• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Божиќни Обвивки За Бонбони, 8-Брои

Божиќни Обвивки За Бонбони, 8-Брои

 
DEN 303.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Претворете ги обичните чоколадни шипки во уживање дури И Веселиот Стар Сент Ник нема да може да одолее со Овие Обвивки За Бонбони За Дедо Мраз. Секоја од овие обвивки за бонбони наликува на костум на Дедо Мраз и е идеален начин за завиткување бонбони, чоколадо и Други Божиќни слатки. Пакет од 8 Обвивки За Бонбони За Дедо Мраз, Омоти За Бонбони За Дедо Мраз со димензии 7,75" х 7", Преклопете Ги обвивките За божиќни бонбони преку прибор кога ја поставувате масата За Божиќна вечера, Додадете омилена чоколадна лента или други бонбони за да создадете забавни полначи за порибување или забави за забава За божиќна забава или празнична забава, не заборавајте да ги комбинирате овие со Други празнични забави и услуги За Божиќни забави Од Уникатни.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ