• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
ХАРМОНИКА, СТОМАЧНИ МУСКУЛИ од нерѓосувачки Челик+Метална Дупка За Органи За Уста Хармоника За Професионалец За Почетници

ХАРМОНИКА, СТОМАЧНИ МУСКУЛИ од нерѓосувачки Челик+Метална Дупка За Органи За Уста Хармоника За Професионалец За Почетници

 
DEN 1535.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Хармоника Д Клуч 24 Дупка Свирење Уста Орган Ветер Музички Инструмент Со Кутија Крпа Спецификација : Тип На Ставка : Хармоникабојка : Сребрен Материјал : АБС+Метален Пакет Листа : 1 х Хармоника 1 х Крпа За Бришење1 Х Кутија За Складирање Строго увезени гонги, фосфорни бронзени гонги се усвоени во целата серија, кои се одговорни и транспарентни. Месинг седиште плоча може да се подобри квалитетот на звукот, 304 нерѓосувачки челик покритие плоча со висока цврстина, без деформација. Двојни отвори за да се обезбеди затегнатост на воздухот и да се заштеди напор за играње, многу лесно за стартување. Овој орган на устата доаѓа со удобно држење за рака, полесен за ракување за време на процесот на играње. Опремен со крпа за бришење, лесен за чистење и кутија за складирање обезбедува погодност за складирање и носење.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ