• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Каролини Богатства ЦК4456ПВ Плишано Мече Хрчак Среќен Божиќ Платно Ткаенина Декоративна Перница, 12Х х16в

Каролини Богатства ЦК4456ПВ Плишано Мече Хрчак Среќен Божиќ Платно Ткаенина Декоративна Перница, 12Х х16в

 
DEN 1.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Каролини Богатства ЦК4456ПВ1216 Теди Мечка Хрчак Среќен Божиќ Платно Ткаенина Декоративна Перница, 12х х16в, Платно Ткаенина Декоративна Перница со раса специфични мечето хрчак уметнички дела од еден од нашите уметници или графички дизајнери. Прославете Го божиќниот празник со Оваа божиќна украсна Перница. Оваа Платнена Ткаенина Декоративна Перница е од колекцијата На Богатства На Каролини Среќна Елка. Додадете боја на вашиот еднобоен мебел за внатрешен двор или надворешен простор за седење со нашите уметнички дела во целосна боја надворешни перници. Приближно 12 инчи на 16 инчи измерени од аголот на перницата. 100% полиестер Ткаенина Перница Измама со перница форма. Оваа перница е направена од каролини Богатства нов материјал кој е ткаен за да биде отпорен на вода. Оваа мека платнена ткаенина може да се користи внатре на каучот или надвор на дворот, тремот или верандата. Ние ја обојуваме ткаенината со бои кои се брзи во боја и изградени за да се справат со времето. Три парчиња ткаенина се зашиени заедно за да се создаде измама, а потоа во внатрешноста на измамата се става полиестерска влошка за да се формира перницата. Перницата е преполнета и ја задржува својата форма. И измамата и влошката за перница се . Сите перници се рачно изработени и може малку да се разликуваат по големина. Оваа Перница е од Каролини Богатства Глодари категорија на производи. Отпорна На Вода Целосна Боја Обоена Ткаенина, Вклучува форма на покривка и Перница,Ткаенина Отпорна на Мувла, Отпорна На Дамки Од Полиестер, Отпорна На Бледнее.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ