• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Фатхед Мичиген Држава Спартанците Кошаркарски Гигант Отстранлив Ѕид Мурал

Фатхед Мичиген Држава Спартанците Кошаркарски Гигант Отстранлив Ѕид Мурал

 
DEN 2.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Никој нема да може да негира дека сте голем обожавател На Спартанците во Државата Мичиген кога ќе го зграпчите Овој Кошаркарски Џин Отстранлив Ѕиден Мурал од Фатхед! Бесплатен превозот на нарачки над 3 35 на Фан Продавница Од Фанатици. Официјално лиценциран. Материјал : 100% Винил. Дебел, висококвалитетен винил се спротивставува на солзи, рипови и избледување. Не е потребна лента или лента. Графика со висока дефиниција. Лесна Инсталација. Дизајнот за повеќекратна употреба е безбеден за ѕидови. Мери Приближно 4'0" W x 3 ' 0 " H. Се Држи до повеќето мазни, рамни површини. Бренд : Фатхед.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ