• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Визари Менс Динамо Шорцеви-Црвена, Возрасни Медиум

Визари Менс Динамо Шорцеви-Црвена, Возрасни Медиум

 
DEN 523.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Бренд-ВИЗАРИ 100% Полиестер со управување со влага. Контраст цевководни детали на страничниот спој. Внатре нацртајте кабел. 5/6" инсеам. Комбинира Со Градски И Јунајтед дресови. Контраст цевководни детали на страничниот спој. Комбинира Со Градски И Јунајтед дресови. 100% Полиестер со управување со влага. Мала Тежина и лесна за носење. Еластично затворање.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ