• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Патриотски Кошули За Мажи Секојдневен Летен Краток Ракав 4 јули Машки Кошули Со Кратки Ракави Со Копчиња Надолу Лабави Редовни Фит Плажа Хавајска Кошула Бела ХХЛ

Патриотски Кошули За Мажи Секојдневен Летен Краток Ракав 4 јули Машки Кошули Со Кратки Ракави Со Копчиња Надолу Лабави Редовни

 
DEN 2.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Материјал - овие секојдневни кошули се изработени од 95% полиестер и 5% спандекс, меки, дише, брзо суви, лесни и издржливи, погодни се за летни денови, што ве прави ладни и удобни во текот на целиот ден. Стилските летни хавајски кошули би можеле да бидат совршен подарок за вашиот син, момче пријатели, сопруг итн.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ