• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
- Лав За Samsung Galaxy Z Пати 5G PU Кожа Случај Со Пенкало Слот, Класичен Премиум Лесен Целосна Заштита Случај Шок-Отпорен Kickstand Преклопен Случај Покритие За Samsung Galaxy Z Пати 5G,

- Лав За Samsung Galaxy Z Пати 5G PU Кожа Случај Со Пенкало Слот, Класичен Премиум Лесен Целосна Заштита Случај Шок-Отпорен

 
DEN 959.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Подигнете го стилот и издржливоста на Вашиот Samsung Galaxy Z Fold 5 5 G со Кожна Кутија K-Lion pu. Дизајниран за совршено да одговара на моделот 2023 На Galaxy Z Fold 5 5 G, овој премиум случај нуди исклучителна заштита и функционалност. Изработен од висококвалитетна стп кожа, овој случај зрачи со софистицираност, истовремено обезбедувајќи сигурна заштита од гребнатини, удари и секојдневно абење. Дизајнот отпорен на удари го штити вашиот уред од случајни капки, обезбедувајќи ви мир на умот. Со Кожената Футрола К-Лав СТП, добивате и дополнителна погодност на отворот за пенкало. Чувајте го пенкалото безбедно складирано и лесно достапно, за да можете без напор да запишувате белешки или да скицирате секогаш кога ќе се појави инспирација. Прецизните исечоци и тактилните копчиња на овој случај обезбедуваат лесен пристап до сите порти, копчиња и карактеристики На Вашиот Samsung Galaxy Z Fold 5 5 G. можете да го полните вашиот уред или да користите други функции без отстранување на куќиштето. Дизајниран за моделот Samsung Galaxy Z Fold 5 5g 2023. Премиум стп кожна конструкција за софистициран изглед. Целосна заштита од гребнатини, удари и секојдневно абење. Дизајн отпорен на удари за сигурна безбедност на уредот. Практичен слот за пенкало за лесно складирање на игла. Вграден држач за раце за гледање без раце во режим на пејзаж.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ