• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Овошје на разбојот машки поли рајон камо џогер за спиење

Овошје на разбојот машки поли рајон камо џогер за спиење

 
DEN 1.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Машки плод на разбој полиестер и рајон џогер стил за спиење. Одлична плетена ткаенина е супер мека и удобна. Ажуриран џогер стил Pant се одликува со ребро плетени манжетни, 2 странични џебови, 1 летање со копче и ребреста плетена еластична лента за половината со стил shoelace "цртеж за тоа совршено вклопување. Сребрените громи за влечење додаваат дополнителен стил. " Лесно Полиестерска плетена ткаенина.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ