• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Сет на Ателје Марти Перкале Кинг Греј

Сет на Ателје Марти Перкале Кинг Греј

 
DEN 1.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Сетот за листови на Atelier Martex Percale нуди јасен, мек допир што спие ладно и расте помек со секое миење. Изработени со обичен ткаење за максимална дишеност, овие чаршафи се многу како вашето омилено копче надолу кошула. Тие се идеални чаршафи за потоплите месеци со лесен, воздушно чувство за вашиот простор за спиење. Достапно во разноврсна палета на бои инспирирани од природата : бела, слонова коска, сина боја во прав и небо, овој сет е совршена основа за мирен сон. 48% Tencel lyocell / 52% памук 270 сет на броење на конец вклучува еден рамен лист, еден вграден лист и перници (и) близнаци и близнаци XL вклучува една стандардна перница целосна и кралицата вклучува две стандардни перници за перници, вклучуваат две кралски перници, ателје Мартекс Перкале Кинг Греј Греј Сет на лист.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ