• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Garanimals бебе момче со долги ракави печати каросерија, големини 0- месеци

Garanimals бебе момче со долги ракави печати каросерија, големини 0- месеци

 
DEN 240.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Симпатична графичка принт со дури и cuter Allover отпечатоци на ова машко момче со долги ракави од Garanimals. Оваа забавна каросерија е направена во мека, дишечка памучна мешавина за лесна удобност и е дизајнирана со копчиња за прицврстување на дното, правејќи брзи промени во гардероба лесни за родителите и бебето. Спарете го овој каросерија со други стилови на Garanimals како џогери или шорцеви и неговата облека за играње е подготвена да замине. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Деколте : Екипаж со копчиња за прицврстување на рамото. Затворање : Копчиња за прицврстување на дното за брзи и лесни промени. Ракави : Долги ракави. Карактеристики : Allever Print со графички принт од предната страна. Garanimals бебе момчиња со долги ракави графички каросерија.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ