• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
IXIR LG LUCID VS CHALGER MICRO USB 2. Кабелски комплет од IXIR - {wallиден полнач + полнач за автомобили + кабел} Вистинско дигитално прилагодување на брзо полнење користи двојни напони ?

IXIR LG LUCID VS CHALGER MICRO USB 2. Кабелски комплет од IXIR - {wallиден полнач + полнач за автомобили + кабел} Вистинско

 
DEN 191.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Доживотно гаранција IXIR LG LUCID2 VS870 CHALGER MICRO USB 2.0 кабелски комплет од IXIR - {wallиден полнач + полнач за автомобили + 2 кабел} Вистинско дигитално прилагодување на брзо полнење користи двојни напони за до 50% побрзо полнење!.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ