• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Роберт Фелпс уметност „Германски овчар на плажа“

Роберт Фелпс уметност „Германски овчар на плажа“

 
DEN 0.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Завитката со галерија е метод за истегнување на платното на уметникот, така што платното се обвиткува околу страните и е обезбедена скриена, дрвена рамка. Побарајте го нашето лого на пакувањето за секој наш производи. Интернационал за лиценцирање на уметност има тим од живописни и ентузијасти лица. Роберт Фелпс уметност „Германски овчар на плажа“ платно уметност. Без разлика дали станува збор за современ, рустикален, модерен или традиционален декор на стил, ликовната уметност на трговската марка нуди разновидна висококвалитетна, внимателно изградена wallидна уметност што сигурно ќе го надополни секој стил. Со 400+ уметници и скоро 100. Остварливата извонредност што ја дозволува печатењето на Giclee ја прави репродукцијата практично разликува од оригиналното парче. Истакнати бои : тен, светло сина, сива, кафеава, црна уметност лиценцирање Интернационал се разви во една од водечките компании за комерцијално лиценцирање во светот. Овој метод на истегнување и подготовка на платно овозможува беспрекорна презентација на готовото сликарство.Уметник : Роберт Фелпс Артсубјект : Animalивотни Стил : Модерни и современи проодни типови : Галерија обвиткано платно Арва Ова подготвено за виси, уметничко дело завиткано од галерија има сликарско прикажување на германски Шепард на плажа. Giclee (Jee-Clay) е напреден процес на печатење за создавање високо квалитетни репродукции на ликовна уметност.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ