• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Елен Стегс Слиплиоз Мажите каде и да е затворено на отворено S.U.P.R.O. Поклоп на чорап

Елен Стегс Слиплиоз Мажите каде и да е затворено на отворено S.U.P.R.O. Поклоп на чорап

 
DEN 343.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Меко. Пријатна. Удобно. Одличен чевли за затворен простор за носење околу куќата или трчање. Вклучува патентирани елени на елени S.U.P.R.O. ® Технологија. Меките облоги ги прават овие да се чувствуваат одлично и со чорапи или со голи нозе. Доволно издржлив за да се носи надвор, доволно удобно за да се носи внатре. Перницата на потпетици се одликува со S.U.P.R.O. Технологија на чорап за апсорпција на шок што е за разлика од повеќето влечки.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ