• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Автоматски погон тепих под мат со xpe потпетица црна - универзално вклопување

Автоматски погон тепих под мат со xpe потпетица црна - универзално вклопување

 
DEN 2.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Auto Drive 4pc Carpet Floor Mat with XPE Heelpad Black - Universal Fit Specifications : • Material : Stain-Resistant Thick-pile Carpet • Colors : Black Package Content : • 2 x Front Floor Mats • 2 x Rear Floor Mats Features : • STANDARD SIZE - Погодни за повеќето автомобили, камиони, SUV и комбиња. Со добар квалитет XPE Heelpad, целосен комплет под подот, поддршка против лизгање за да се осигура дека нема да се движи • Универзалниот дизајн е дизајн што се лизга десно во повеќето подови на возилото. Направено од трајните тешки материјали што сигурно ќе траат. Автоматски погон 4 парчиња под подот на тепих - целата заштита на времето. Со врвен квалитет на XPE потпетици. Мат со тепих со дебелина на тепих, отпорен на дамки. Целата заштита на времето. Овозможува дополнителен слој на заштита до финишот на подот на вашето возило. Помага да се спречат дамки, рипчиња, солзи и други оштетувања од секојдневните хаос и несреќи. Универзалниот дизајн дизајн се лизга веднаш во повеќето подови на возилото. Вклучува 4 душеци : 2 предни и 2 душеци на задниот под.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ