• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Градина за колекција „Ступел за дома“, Градина на маса, црно -бела скрипта Типографија Преголема истегната платно wallидна уметност, 1. 30

Градина за колекција „Ступел за дома“, Градина на маса, црно -бела скрипта Типографија Преголема истегната платно wallидна уметност,

 
DEN 460.80

Количина на стоки
Достапно на барање

Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди. Ние печатиме со високо квалитетни мастила и платно, а потоа исечете ја раката и ја истегнуваме над дрвена рамка дебела 1,5 инчи. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Димензии : 24 x 1,5 x 30 инчи. Нашето платно е рачно испружено на рамка од дрва со дебела 1,5 инчи - подготвена да виси. Персонализирајте го вашиот дом со нашата кабина инспирирана од кабината за уметност . Дизајн од Дафне Полсели.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ