• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Едноставно маргаритка 16 16 прозорецот карирана геометриска перница за печатење

Едноставно маргаритка 16 16 прозорецот карирана геометриска перница за печатење

 
DEN 272.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Украсете и персонализирајте го вашиот дом со перници кои отелотворуваат боја и стил, од едноставно маргаритка. Едноставно маргаритка 16 "x 16" прозорец со карирана геометриска перница за печатење : 16 "x 16" Перница за печатење. Материјал : полиестер. Украсете и персонализирајте го вашиот дом. Совршено за секоја просторија со различни бои.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ