• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Наставник за црно пластично време на Мики Маус Бојс, лента за црна ткаенина

Наставник за црно пластично време на Мики Маус Бојс, лента за црна ткаенина

 
DEN 1.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Овој часовник за црно пластично време на „Дизни Мики Маус“ на момчињата има каиш за црна ткаенина. Наставник за црно пластично време на Дизни Мики Маус, црна боја, каиш за црна ткаенина : пластична кутија од 32мм. 16мм лента за црна ткаенина. Dial се одликува со Mickey Mouse. Копче за тока. Минерален стаклен кристал. Стек од не'рѓосувачки челик. Јапонско движење на кварц. Отпорност на вода на 100 '.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ