• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Лесно-пишано бебе и дете момче ватирана јакна, големини месеци-5t

Лесно-пишано бебе и дете момче ватирана јакна, големини месеци-5t

 
DEN 479.68

Количина на стоки
Достапно на барање

Пополнете го изгледот на вашето момче со оваа ватирана јакна од Easy-Peasy. Оваа удобна, стилска јакна лесно се слое над неговите лесни маички или врвови за стил кој е убав и пријатна. Совршено за секојдневни излегувања, оваа ватирана јакна за вашето бебе или момче за дете помага да го задржи покриен и топол за време на поладната сезона. Исклучиво на. Материјал : 60% памук/40% рециклиран полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Јака : точка. Затворање : Затворање на предните копчиња. Ракави : Долго. Ockебови : 2 џебови на градите. Карактеристики : Ватиран дизајн. OEKO-TEX ® Стандард 100 Сертифициран : 19.Hus.90770. Ватиран јакна на момчињата за бебиња и мали деца од Easy-Peasy.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ