• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Релаксирачки заптивка од када од вино стакло животни и инсекти графичка уметност сива врамена уметничка печатена wallидна уметност

Релаксирачки заптивка од када од вино стакло животни и инсекти графичка уметност сива врамена уметничка печатена wallидна уметност

 
DEN 0.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцеларија. Рамките се достапни во три примамливи стилови : црна, сива фарма и бела боја. Нашите текстурирани уметнички дела ќе додадат поголема длабочина и димензија на кој било простор. Секое парче е монтирано со рамка со жито од дрво од 1,5 инчи, која е подготвена да виси! Барате парче изјава? Имаме на располагање преголеми уметнички дела. Димензии : 12 x 1,5 x 12 врамени. Објавени големини на Giclee вклучуваат стандард : 12 x 1,5 x 12 големи : 17 x 1,5 x 17 преголема : 24 x 1,5 x 24. wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашите отпечатоци од giclee се внимателно поставени на издржлива поддршка за MDF, а потоа совршено завршени. Уметнички дела се однесуваат на капење, када, када, мачка, цицач, животно, заптивка, морски лав, гумена патка, чаша за вино, бања. Дизајн од Лусија Хефернан. Совршено се вклопува во која било бања, просторија во прав, суета, просторија за одмор или просторија за миење.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ