• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
56 црно -црвено и црвено биволско карирано здолниште на новогодишна елка

56 црно -црвено и црвено биволско карирано здолниште на новогодишна елка

 
DEN 3.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Донесете ја вашата елка во фокусна точка на внимание со ова здолниште со карирано дрво од бивол! Крзното трим што создава весела изјава до вашето празнично дрво, исто така, ја подобрува нејзината целокупна привлечност. Ова здолниште од дрво е совршено за додавање дополнителен допир на пријатна на вашиот класичен декор за празници. Карактеристики на производот : Тркалезно здолниште на новогодишна елка Црно и црвено Бафало карирано здолниште за дизајн има бела шерпа околу неа едностран дизајн препорачан за употреба во затворен простор само совршени за заштита на подови и теписи околу упатствата за нега на дрво : само чисто или суво чисто се препорачува само за Внатрешна употреба само димензии : 56 "Материјал (и) со дијаметар : кадифе/полиестер црвено -црно и црно здолниште со карирано елка.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ