• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Гладијатор лиценциран колегиум првенство

Гладијатор лиценциран колегиум првенство

 
DEN 3420.96

Количина на стоки
Достапно на барање

Покажете ја гордоста со гладијатор лиценциран колегиум шкафче за првенство во вашите училишни бои. Изложувајќи го официјално лиценцираното лого на вашиот омилен тим, тоа е совршен додаток на вашата гаража, соба за игри, ден, домашна салата или каде и да сакате да ја ставите вашата лојалност. Заварено со челик, издржливоста на овој шкаф е поддржана од нашата гаранција без проблеми, Lifetime. Гладијатор лиценциран колегиум примитим 12 "W x 18" D X 72 "H Универзитет во Алабама челик шкафче, црвен и бел : Универзитет Алабама. Димензии : 12" W x 18 "D X 72" H. Заварени агли. Полица. 2 куки. Црна целосна врата со црвено -бело лого на Ал. Комбо заклучување.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ