• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Главни закани за облека со голема тежина, пакет, бела, тешка трајна пластика

Главни закани за облека со голема тежина, пакет, бела, тешка трајна пластика

 
DEN 1.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Прави малку шопинг? Нова облека значи дека ви требаат повеќе закачалки. Земете пакет или две од овие ефтини пластични закачалки и секој плакар ќе има доволно. Засилените пластични рабови додаваат стабилност и поддршка. Со мазните рабови на пластика, никогаш не треба да се грижите за облеката да стане затегната. Изработени од трајни материјали за долготрајна употреба. Безбедно држи облека за да се обеси од плакарот или друга локација. Закачалките за складирање се идеални за употреба во домашен или канцелариски амбиент, држејќи облека содржана додека патувате и повеќе. Погодно за облека за возрасни или тинејџерски производи . Различни други бои и стилови се достапни од колекцијата на главните места.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ