• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Сет на панели за везени завеси, панели од 27,5 95 , сива

Сет на панели за везени завеси, панели од 27,5 95 , сива

 
DEN 3.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Главните везени решетки и Twill Twill Beer & Twill Weave 4 парчиња сет на завеси има две средни тежини, цврсти панели со двојки и два модни чистачи со координирачки геометриски везови за бод. Секој панел мери 37 "широк и ваш избор од 54 ", 63 ", должина од 84" или 95 ". Вкупната ширина на сите четири панели е 148". Овој комплет за решение за простории е направен од 100% полиестер и е лесна нега, машина машина што се пее во ладна вода, одделно. Громет мерки со дијаметар од 1,5 ”. Препорачана употреба на шипка со дијаметар од 1 инчи (не е вклучен). Везени чистори. Бренд : главни места. Грометирани за лесна употреба. Секоја табла мери 37 "W x 95" L. Машината што може да се пее. Филтрирање на светлина, сет на прозорецот за приватност. Направено во Кина. Содржина на ткаенина : 100% полиестер. 4 парчиња сива завеса Сет вклучува : 2 панели со ткаење со цврста средна тежина, и 2 модни извезени чистачи. Бренд : главни места. Грометирани за лесна употреба. Секоја панел мери 37 ”W x 95” L. Машината за перење. Кина. Содржина на ткаенина : 100% полиестер. Бренд : Главни места. Громиран за лесна употреба. Секој панел мери 37 ”W x 95” L. Машината што може да се мие. Филтрирање на светлина, сет на прозорецот за приватност. Направено во Кина. Содржина на ткаенина : 100% полиестер.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ