• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Поставува Броеви На Часовникот Број На Ѕиден Часовник Број На Дигитален Часовник Броеви На Часовникот За Замена

Поставува Броеви На Часовникот Број На Ѕиден Часовник Број На Дигитален Часовник Броеви На Часовникот За Замена

 
DEN 3.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Опис. Постои корисен комплет ЗА DIПСКИ броеви "НАПРАВИ сам", изработен од избрани материјали, издржлив и безбеден за употреба. Тие имаат добар производствен процес и имаат долг работен век. Тие се лесни за употреба, лесни за инсталирање и многу погодни за да ви помогнат во работата за замена на бројот на часовникот. Карактеристики. - Боја : Златна, сребрена, црна. - Материјал : Пластика. - Големина : 13, 30Х5, 80Х0, 10см/5, 23Х2, 28Х0, 04ин. - Забелешка : секоја висина на бројот е 2 см. - Броевите на часовникот се едноставен и модерен дизајн, кој е совршен за различни стилови, а бојата е класична и не е лесно да се избледи. - Сетот делови за замена на бројот на часовникот е изработен од висококвалитетен материјал кој е цврст и издржлив долго време. - Тој е деликатен и едноставен во дизајнот, но практичен е за употреба, совршен за замена и поправка на часовникот. - Широко применливи, овие броеви на часовници се погодни и прекрасни за домашни висечки часовници, ѕидни часовници, корисни и сигурни. - Numberпскиот број за часовникот е едноставен и елегантен дизајн, може да се користи ЗА часовник ЗА декорација САМ, креативен и смешен. Броевите на часовникот се едноставен и модерен дизајн, кој е совршен за различни стилови, а бојата е класична и не е лесно да се избледи. Сетот делови за замена на бројот на часовникот е изработен од висококвалитетен материјал кој е цврст и издржлив долго време. Тој е деликатен и едноставен во дизајнот, но практичен е за употреба, совршен за замена и поправка на часовникот. Широко применливи, овие броеви на часовници се погодни и прекрасни за домашни висечки часовници, ѕидни часовници, корисни и сигурни. Numberпскиот број за часовникот е едноставен и елегантен дизајн, може да се користи ЗА часовник ЗА декорација САМ, креативен и смешен.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ